Sponsor

Hostgator Hakkında Her Şey!

Hostgator Hakkında Her Şey!
21 Haziran
17:14 2010

Çok uygun fiyatlar ile çok geniş özelliklere sahip alanlar sağlayan Hostgator firmasını bilmeyenimiz yoktur sanırım. Siz de bu firma ile çalışmak, ancak İngilizcenizin yeterli olmaması v.b. sebeplerden ötürü isteğinizi gerçekleştiremiyorsanız, Hostgatorturkey.com adresini ziyaret etmenizi öneririm.

Hostgator Hakkında Her Şey!

Hostgator ile ben de daha önce çalışmıştım. Gerçekten uygun fiyatlardan geniş alan paketlerine sahip olabiliyorsunuz. Tek dezavantajınız, sunucunuzun yurt dışında olması oluyor. Eğer lokasyon sizin için önemli değilse, elbette Hostgator güzel bir tercih olacaktır.

Tanıtımını yaptığımız hostgatorturkey.com, Hostgator üzerine Türkçe içerikli bir destek web sitesi oluyor. Hostgator Üyelik işleminden, paketlere kadar birçok Türkçe içeriğe ulaşabiliyorsunuz.

Hostgator Hakkında HerŞey!

Host ve domain alırken indirim kuponlarını kullanmayı unutmayın. Hostgator’dan hosting alırken kullanacağınız kuponları hostgatorturkey.com adresinde bulunmakta. Domain alırken ise Godaddy firmasını tercih etmenizi öneririm. İndirimli domain almanız içinde Godaddy Promo Code sitesindeki kodları kullanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorumlar