Sevgili Günlük

Özel bir teşekkür :)

Özel bir teşekkür :)
08 Haziran
09:31 2014

Buradan özel bir teşekkür dileğinde bulunmak istiyorum. İlginç bir tesadüf ama bu teşekkürü 6 sene önce tam da bugün etmişken, aradan geçen onca yıl ardından yine 8 Haziran günü iyi dileklerimi iletiyorum. Teşekkürüm 6 yıldır kesintisiz olarak hosting sponsorluğunda bulunan Vital için.

Vital Teknoloji

Hatırlar mısınız? :) Taşındık başlıklı bir yazı yayınlamıştım, yıl 2008 aylardan haziranın 8’inde. Kısa bir teşekkür yazısıydı. O zamanlar ben blog sitemi kuralı sadece 2,5 sene olmuştu.

Vital TeknolojiVital Teknoloji

2005 yılının son çeyreğinde blog sitesini kurmuştum. Kısa bir süre Labina Hosting sponsorluğu ile devam ettikten sonra, uygun fiyatları sebebiyle siteyi yurtdışı kaynaklı sunuculara yani Hostgator üzerine taşımıştım. Haziran ayının ilk haftası Vital Teknoloji kurucularından Sinan Sunaner’in teklifi üzerine, sitemi Vital sunucularına emanet etmiştim. O günden bugüne kadar Vital Teknoloji sponsorluğunda yayın hayatına devam etti dmry.net.

Tam hatırlamıyorum ancak sanırım önce hosting sponsoru, daha sonra CO-LOCATION, sonrasında ise Cloud server desteği sunulmuştu. Evet evet bundan 2 yıl önce Cloud üzerinden sponsorluk desteği sunulmaya başlanmıştı :) (bknz: Dmry.net üzerinden yolladığınız mesajlar hakkında).

Vital Teknoloji - Cloud ServerVital Teknoloji

6 yıllık birlikteliğimiz geçen hafta sona erdi ve tekrar Hostgator üzerine dönüş yaptım. 6 yıl boyunca sınırsız desteği ile dmry.net’in bugünlere kadar yayın yapmasında önemli desteği olan Vital Teknoloji ve çalışanlarına, sponsorluk desteğini sunan Sinan Sunaner’e teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız :)

Benzer Yazılar

Yorumlar