Sevgili Günlük

Sıradaki Güncelleme İle…

08 Haziran
01:11 2006

Bir süre sonra (sanırım en az 1 ay sonra :D) dmry.net’i güncelliyorum. Eğer vakit bulabilirsem güncellemenin ardından çokça güzel hizmetlerle geri döneceğim. Mevcut wordpress eklentilerinin güncel sürümlerinden, test aşamasındaki eklentilere (örneğin wp&smf) , kullanımı ücretli ve ücretsiz web uygulamalarına kadar daha nicesini düşünüyorum. Umarım vakit olurda bunları tek tek 2006’yı bitirmeden önce gerçekleştirebilirim :)

En büyük yenilik tabiki temada olacağı kesin 😀 Aslında ondan daha da büyük bir yenilik ise en az çift dilde yayın yapacak oluşum. (Türkçe&İngilizce) Çift dil için mevcut eklentinin güncel sürümü çıkmış ve herşey tam istediğim gibi olmuş. Tam benim isteklerime yanıt veriyor ve tekrar o eklenti üzerinde çalışmaktan kurtulmuş oldum.

Tema olaraksa hala kararsızım. Geçenlerde hazırlamakta olduğum bir temanın ekran görüntüsünü vermiştim sizlere. Her an ondan vazgeçebilirim 😀 Ama hayırlısı bakalım :)

Neyse yeterli sanırım bu kadarı 😀 Pehh yarın ve sonrasında sınavlarım var. Finaller haftasındayım sizlerin anlayacağı 😉 Öpüyorum, dikkat edin kendinize.

Hımmm bu arada, bugün tekrar farkettim ki Allah ne güzel kızlar yaratıyor 😳

Etiketler

Benzer Yazılar

Yorumlar